lampy designDawniej urządzaliśmy mieszkanie tak, aby było nam wszystko pod ręką i było użyteczne. Owszem takie rozwiązanie miało swoje pewne uzasadnienie, ale dziś w czasach w których przyszło nam żyć czyli w świecie konsumpcyjnym i nie bójmy się tego nazwać świecie komercyjnym wygląd i wystrój wnętrz ma ogromne znaczenie.

To w jak urządzonym domu mieszkamy bardzo wiele mówi o tym kim jesteśmy, a przynajmniej daje to do zrozumienia osobą, które nas odwiedzą i na pewno opiszą. Tak więc jeżeli mamy niemodny, banalny wystrój tak będą nas opisywać. Jeżeli wnętrze będzie nowatorskie, ciekawe, od razu naszym gościom wydamy się osobą interesującą, godną poświęcenia uwagi, osobą którą warto naśladować. Ostatnim trendem są lampy design, które z pozoru wiszą nam na suficie i nikt nie zwraca na nie uwagi. Natomiast dobre i modnie oświetlone mieszkanie to 50 procent sukcesu.

Z resztą, jeden modny akcent, wyróżniający się na tle reszty jest lepszy niż całe mieszkanie urządzone w przedmioty designerskie bez ładu i składu. Tak więc jeżeli chcecie zabłysnąć w śród znajomych, zmienić coś w wyglądzie swojego mieszkania, niekoniecznie przeprowadzając generalny remont i tracąc pół wypłaty, namawiam do zainwestowania lampy design.