Dostałem zlecenie wymiany kontaktów w trzypiętrowej willi. Pomyślałem, że to dość łatwy pieniądz, więc bez większego zastanowienia przyjąłem zadanie. Po dwóch dniach przyjechałem pod ustalony adres. Spotkałem się z dekoratorką wnętrz, która również pracowała przy remoncie domu i wspólnie wybraliśmy się po zakup nowych kontaktów, do jednego z popularnych marketów budowlanych.

Nie sądziłem jednak, że sprawa będzie aż tak skomplikowana. Agnieszka, czyli dekoratorka, wspomniała mi, że nasi zleceniodawcy są bardzo wymagającymi ludźmi. Nie myślałem, że aż tak bardzo. Wróciliśmy z pustymi rękami, gdyż żaden kontakt nie był wystarczająco elegancki. Postanowiłem poszukać w sieci i podesłać Agnieszce kilka moich propozycji. I w ten sposób, po kilku godzinach szukania, trafiłem na stronę firmy Kontakt Simon. Wybrałem osiem najlepszych zestawień do gniazd wtyczkowych, ramek oraz łączników. Wysłałem dekoratorce te, które moim zdaniem, pasowałyby do wystroju willi. I to był strzał w dziesiątkę. Pięć minut później Agnieszka zadzwoniła i powiedziała, że nigdy nie widziała oferty Kontakt Simon, ale od teraz będzie korzystać tylko z ich asortymentu. Zamówiła wszystko, co było mi potrzebne. Wspólnie stwierdziliśmy, że najlepiej będzie wyglądał kolor wenge, chociaż wybór był ogromny. Dwa dni później, otrzymałem telefon, że przyszła dostawa moich gniazd oraz łączników od Kontakt Simon. Szybko rozpakowałem paczkę i zabrałem się do pracy. Jak wielkie było moje zdziwienie, gdy zobaczyłem z jaką łatwością montuje się wszystkie potrzebne elementy. Wymiana łącznie prawie stu kontaktów, zajęła mi dwanaście godzin pracy. A to bardzo mało, przy takiej ilości. Jestem zachwycony tym, jak szybko się z tym uwinąłem.

Gdy przyszedł dzień płatności, zostałem zaproszony przez właściciela willi na rozmowę. Przyznaję, byłem lekko zestresowany, bo mimo pewności dobrego wykonania mojej pracy, nie wiedziałem czego mam się spodziewać. Szczerze mówiąc, obawiałem się, że coś mogło się nie spodobać. Okazało się, że właściciel jest zachwycony kontaktami, gniazdkami i postanowił dać mi i Agnieszce, dodatkową premię uznaniową. Kontakt Simon oraz ich asortyment był najlepszym wyborem.

Od tego czasu korzystam tylko i wyłącznie z ich usług. Nie miałem nigdy żadnych zastrzeżeń do ich produktów, a od pierwszego zamówienia minęło już trochę czasu. Nigdy mnie nie zawiedli i zawsze dostarczają mi produkty najwyższej klasy. Polecam serdecznie Kontakty Simona, bo każdy ich przedmiot sprzedaży jest wyjątkowy. Agnieszka też z nich korzysta i bardzo często mamy okazję współpracować razem. Do dziś dziękuje mi za polecenie tejże firmy. Jak sama wspomina- Kontakt Simon jest najlepszy w jej projektach.