Sport to nie tylko kondycja i sylwetka, która będzie imponować innym. Często staje się on również sposobem na życie i pozwala na spędzenie wspaniałego popołudnia z wszystkimi bliskimi – np. podczas posiłku. Nikt nie przepada za sytuacjami, gdy druga osoba maksymalnie liczy kalorie, by dbać o swoją formę, ponieważ zamawiając coś posiadającego większą zawartość tłuszczu lub chcąc skusić się na deser, zaczynamy mieć wyrzuty sumienia. Jak więc pozbyć się takich skrupułów podczas posiłków? Bieżnia Sky Walk jest doskonałą propozycją, która może służyć Wam nie tylko w pracy, ale także w domu. Siedzący tryb życia to niemal morderstwo dla kręgosłupa, zdrowych stawów i przede wszystkim zadowalającej formy.

Dlaczego bieżnia Sky Walk zwiększy zapotrzebowanie kaloryczne?

Każda aktywność fizyczna, nawet prosty ruch ręką, jest w pewnym sensie przyczyną spalania kalorii przez nasz organizm. Oczywiście ruch, który wymaga większej ilości mięśni i wysiłku, będzie pobierać większą ilość paliwa, które przekłada się na energię. Deficyt kaloryczny gwarantuje redukcję tkanki tłuszczowej, gdyż organizm pozbawiony energii z zewnętrznych źródeł, zaczyna pobierać zmagazynowane cząstki. Chodzenie jest dużo bardziej wymagające niż bujanie się na fotelu lub przeszukiwanie stron internetowych. Czy sam morał trzeba tłumaczyć? Oczywiście większość osób domyśla się, że bieżnia Sky Walk nie oferuje możliwości wykonania profesjonalnego treningu biegacza i pozwala jedynie na szybki chód, ale to w stanowczości wystarczy, by móc cieszyć się dodatkową porcją ziemniaków lub nawet deserem!

bieżnia sky walkWalka o zdrowy kręgosłup i organizm? To także możliwe

Wieloletnie badania naukowe udowodniły, że ludzki organizm nie jest dostosowany do pozycji siedzącej. Zarówno mięśnie, jak i kręgosłup dużo lepiej czują się w momencie, jeśli stoimy lub chodzimy – sprawdzano także bieg, jednak zbyt mocno obciąża on stawy, ze względu na odbicia i wibracje bijące od ziemi (sytuacja pogarsza się do dramatycznego poziomu, jeśli korzystamy podczas biegu z utwardzonych dróg asfaltowych). Jak widać, chodzenie to zdrowie, zwłaszcza jeśli decydujemy się na taką formę cardio przez dłuższy okres czasu codziennie. Bieżnia Sky Walk udostępnia taką możliwość w domach, biurach i każdym innym miejscu, gdzie znajdziemy kawałek wolnej przestrzeni. Możecie ją obejrzeć oraz amówić na stronie https://www.topslim.pl/ser-pol-26-Bieznie-Sky-Walk.html. Dzięki jej niewielkim rozmiarom klienci otrzymują możliwość treningu w każdym miejscu, niezależnie od tego, czy mieszkają w bloku, domu jednorodzinnym, czy zmuszeni są wykonywać nadgodziny w swoim biurze.