Dom to miejsce, do którego chętnie wracamy i wktórym dbamy o każdy detal wystroju. Czasem coś pasuje do reszty mebli, a czasem do koloru ścian. Jednak najważniejsze jest nasze dobre samopoczucie w miejscu, które nazywamy domem. Dlatego właśnie warto otaczać się przedmiotami, które są piękne, niosą ukojenie lub po prostu budzą radość w nas samych.

Rozmiar mini czy maxi?

Nawet dla najmniejszego mieszkania znajdzie się odpowiedni dywan. Pluszowe mini dywaniki z mięciutkiego materiału świetnie sprawdzą się w małej przestrzeni. Natomiast przestronny salon zyska unikalny charakter dzięki dywanom z oryginalnym wzornictwem w maxi rozmiarze. Bogactwo kolorów gwarantuje dopasowanie do każdego wnętrza. Sklep dywaneo.pl oferuje także dywany na zewnątrz na balkon lub taras (produkt ten jest odporny na warunki atmosferyczne takie, jak woda czy promieniowanie UV). Każdy, kto szuka wyjątkowego dywanu z pewnością znajdzie coś dla siebie. Warto dodać, że sklep internetowy dywaneo.pl wykonuje też zlecenia na wymiar. Od teraz sami możemy decydować o wyborze idealnego dywanu.

Oryginalne wnętrze

Zaaranżuj swoje domowe zaciszeJuż w dawnych czasach ludzie starali się stworzyć wokół siebie przytulny azyl. Każdemu wnętrzu można nadać charakter dzięki odpowiedniemu dywanowi. Dla naszych przodków namiastką dywanu były naturalne skóry zwierząt. Ale dziś wybór nie ogranicza się jedynie do faktury czy koloru. W sklepie dywaneo.pl znajdziemy bogatą ofertę dywanów dostosowanych do naszych oczekiwań.

Każde wnętrze wymaga indywidualnego podejścia. Pluszowy i mięciutki dywanik nadaje się do łazienki, wręcz zachęca, aby dotknąć go bosą stopą. Dywany z długim włosem z kolei świetnie sprawdzą się w sypialni lub w salonie, do leżenia przed kominkiem. Dywany sznurkowe są odpowiednie dla alergików i właścicieli zwierząt. Również pokój dziecięcy dzięki dywanowi z odpowiednim motywem stanie się kompletny. Aranżacje nowoczesnych wnętrz nie stanowią już problemu dzięki nowoczesnym dywanom w abstrakcyjne wzory lub oryginalne mozaiki. Pamiętajmy również o dodatkowych właściwościach dywanu, np. czy nadaje się do wnętrz z ogrzewaniem podłogowym lub czy wycisza wnętrze. 

Dywan sprawia, że wnętrze nabiera charakteru. Surowy klimat drewnianych, prostych mebli ociepli dywan wełniany lub z długim włosem. Funkcjonalny gabinet czy miejsce do pracy zyskają domowy klimat dzięki ciepłym barwom i miękkiej fakturze, choćby małego dywanika pod nogi. Tak naprawdę to od nas zależy, jak urządzimy wnętrze, czy postawimy na klasyczną czerń i biel, czy zaszalejemy z dywanem w kolorze fuksji na podłodze.