Kiedy zaczynamy się zastanawiać nad tym, czego będziemy potrzebować do stworzenia własnej, indoorowej hodowli roślin, zaczynamy zazwyczaj od takich elementów, jak growbox, który pozwala na stworzenie małego ekosystemu odpowiedniego dla konkretnej rośliny, jak systemy nawadniania, wentylacja i termostaty i oczywiście lampy, które imitują naturalne słoneczne światło. Ale istnieje także wiele innych elementów, bez których nasza hodowla sobie nie poradzi. Bo oprócz wody czy światła rośliny potrzebują także odpowiedniego, dopasowanego do ich potrzeb nawożenia. Jest to element, na którym nie warto oszczędzać, dlatego powinniśmy decydować się na produkty oferowane przez renomowanych producentów, jak nawozy HESI.

Holenderska gwarancja

Nawozy Hesi do uprawy roślinHESI to holenderski producent nawozów obecny na rynku od wielu lat. Na swoją pozycję zapracował sobie przede wszystkim szeroką i zróżnicowana ofertą, wśród której nie znajdziemy niczego poniżej wysokiego poziomu oferowanego przez HESI. Dzięki swojej renomie, nawozy HESI cieszą się niesłabnącym wzięciem na całym świecie, a HESI znany jest jako lider bezpiecznych, efektywnych nawozów. Nawozy HESI to rozwiązania niezagrażające roślinom i środowisku - firma celuje bowiem nie tylko w skuteczność, ale pamięta, że wszelkie oferowane przez nich rozwiązania muszą spełniać wyśrubowane normy. Nawozy HESI nie tylko odżywiają i wspomagają rozwój naszych roślin, ale potrafią także dobroczynnie wpływać na glebę - wchodząc w kontakt ze środowiskiem korygują odpowiednio do potrzeb naszych i rośliny wartość pH w glebie. Dzięki nim jesteśmy w stanie utrzymać ją na podstawowym, a więc niskim poziomie.

Dobry start dla rośliny

Stymulatory i nawozy HESI to dobry start dla wszystkich rodzajów roślin uprawianych w najróżniejszych warunkach - wymagających różnych rodzajów podłoża i składników odżywczych. W HESI rozumieją, że nie istnieje coś takiego jak nawóz uniwersalny, a im lepiej dobrane nawożenie, tym lepsze wyniki może osiągnąć hodowca, dlatego holenderski producent w swojej ofercie posiada spory arsenał odżywek, które spełnią różnorodne wymagania i nadają się do wielu rodzajów roślin.

Dobierając odpowiednie nawożenie w szerokiej gamy nawozów HESI pozwolimy naszym roślinom w pełni rozkwitnąć, wzmocnimy je i przyspieszymy ich wzrost. Zrównoważone nawożenie jest elementarnym składnikiem każdej uprawy, a już szczególnie takiej odbywającej się w sztucznie wytworzonych warunkach uprawy indoorowej, w której to na hodowcę spada odpowiedzialność dostarczenia roślinie wszystkich niezbędnych do jej zdrowego rozwoju składników.